Haberler

2 Transferden Pay

Eskişehirspor’a 2 eski oyuncusundan güzel haber geldi. Eskişehirspor, bir dönem forma giyen Goran Causic (27) ile hücum oyuncusu Okan Aydın’dan (27) yetiştirme bedelini kazanacak.

Eskişehirspor haberleriEskişehirspor, kulüpte bir dönem forma giyen Goran Causic (27) ile hücum oyuncusu Okan Aydın’dan (27) yetiştirme bedelini kasasına koyacak. Transfer kuralları gereği bir futbolcu 19 yaşındayken (veya altı) bir takıma transfer olursa, futbolcuyu transfer eden takım aynı oyuncunun kulüpten ayrıldıktan sonra yapacağı ikinci transferlerden ücret elde edebiliyor. Es Es’te bu iki futbolcuyu 19 yaşındayken kadrosuna katmıştı. Net bir rakam henüz belli değilken, ortalama 15’er bin Euro’nun gelmesi bekleniyor.
Eskişehirspor’da hazırlıklar sürüyor
Eskişehirspor, ikinci etap kamp çalışmalarını Afyon’da sürdürüyor. Kırmızı Şimşekler dün sabah 75 dakika süren bir antrenman gerçekleştirdi. Teknik Direktör Fuat Çapa yönetiminde yapılan antrenman ısınma hareketleriyle başladı. Ardından pas çalışması gerçekleştiren takım, dar alanda oyun ile antrenmana devam etti.

Başa dön tuşu
Kapalı