Haberler

Aralarında soğuk rüzgarlar mı esiyor?

Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa’ya, Başkan Osman Taş ile yaptığı görüşme soruldu, alınan cevap soğuk rüzgarları akıllara getirdi: “Kısa bir görüşme oldu, içeriği olması gerektiği gibi değildi”

Eskişehirspor’da soğuk rüzgarlar

Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa Afyon kampı öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Fuat Çapa’ya geçtiğimiz akşam Başkan Osman Taş ile yaptığı görüşme soruldu. Çapa bu konu hakkında ayrıntılı bir açıklama yapmadı. Ancak Çapa’nın bu sözleri bir sıkıntının olduğunu kanıtlar niteliğindeydi; “Kısa bir görüşmemiz oldu. Ama açıkçası görüşmenin içeriği, olması gereken içerik değildi.” Çapa ile Başkan Taş arasında yapılan görüşmede bazı fikir ayrılıklarının olduğu sızan bilgiler arasında. İkili arasındaki gerginliğin ise futbolcu ödemelerinin olduğu belirtiliyor.

Eskişehirspor Polonya kampında iyi işler yaptı

Sözlerine Polonya kampını değerlendirek başlayan Çapa, “En verimli kamp dönemimizdi, oyuncuların tam olarak motive olmaları ve ciddiyetle çalışmaları bizi mutlu etti. Geçtiğimiz sezonu bireysel anlamda değerlendirerek, gelecek sezondan beklentilerimizi konuştuk. Çok iyi bir karşılaşma oynadık, iyi işler yaptık” dedi.

Kalabalık gidiyoruz

Afyon kampı ile ilgili bilgi veren Çapa, “İlk kampa katılamayanlar Afyon’da yer alacaklar. Afyon’da  hazırlık maçlarımızda bugüne kadarki çalışmaların yansımasını göreceğiz. Bu maçlar sonunda da sayı olarak kalabalık gidiyoruz. 35-36 kişilik kadrodan 25-26’ya düşüreceğiz. Bu sayıyı bu da rekabeti arttıracak. Kulübün tablosunu da göz ardı etmeyeceğiz. Kadro planlamasını hedefimize göre yapacağız” ifadelerine yer verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı