Haberler

Eskişehirspor’a Sissoko’dan güzel haber

Eskişehirspor’un gol yollarındaki silahı Ibrahim Sissoko’nun, alacakları ödenmediği için sözleşmesini feshetmek istedi ancak yönetim son anda 35 bin Euro ödeyerek krizi şimdilik çözdü.

Eskişehirspor son dakika gelişmesine göre, yönetim sıkıntılı günleri bir türlü aşamazken, sürekli yeni sorunlar da çıkmaya devam ediyor.

Kulislerde dile getirilen iddiaya göre, Eskişehirspor’un hücum hattındaki belki de en önemli silahı olan Sissoko, alacakları ödenmediği için sözleşmesini tek taraflı olarak feshetmek istedi ancak yönetim son anda kendisine ödeme yaparak bu fikrinden vazgeçirdi.

Sissoko’ya daha önce Cuma günü ve Pazartesi günü ödeme yapılacağının söylendiği, ancak Çarşamba günü de herhangi bir ödeme yapılmayınca Fildişi Sahili vatandaşı oyuncunun da sözleşmesini feshetmek istediğini yönetime bildirdi. Bunun üzerine harekete geçen yönetim futbolcuya 35 bin euro’luk ödeme yaptı ve kriz şimdilik çözüldü.

Geçtiğimiz yıl takıma katılan Sissoko, sezonun ikinci yarısında transfer yasağının kaldırılmasıyla sahaya çıkabilmişti. Normal şartlarda Sissoko’nun Eskişehirspor ile sözleşmesi 30 Haziran 2020 tarihine kadar geçerli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı