Haberler

Gelmelerini Çok İsteriz

Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, Polonya kampını ve takımın son durumunu değerlendirdi…

ÇOK MEMNUNUM
Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa Radyospor canlı yayınında Salim Manav’ın sorunu yanıtladı.Çapa şunları söyledi “Polonya’da çok verimli ve güzel bir süreç geçirdik. Oyuncularımıza çok katkısı olacağını düşünüyorum. Çok memnunum. Keşke tam kadro Polonya’ya gidebilseydik”

HENÜZ NETLEŞMEDİ
“17 Temmuz tarihinde Afyon kampımız başlayacak. 29 veya 30 Temmuz’a kadar orada çalışmalarımıza devam edeceğiz. 4-5 hazırlık maçı oynamak istiyoruz. Biz Polonya kampını bir dostumuz sayesinde ücretsiz olarak gerçekleştirdik. Afyon kampı da bu şekilde olacak. Hazırlık maçları konusunda henüz net bir şey yok”

GÜN KURTARILIYOR
“Ülkemizde borcu olmayan kulüp sayısı yok denilecek kadar az sayıda. Sadece gün kurtarılıyor. Ben bu cümleleri Eskişehirspor özelinde söylemiyorum. Birçok kulüp için geçerli Balıkesirspor’un çalıştırıcısı Eskişehirspor’u örnek alacaklarını ifade ediyor. Bursaspor’un antrenörü de aynı şekilde… Gerçeklerle yola devam edeceğiz”

TEKLİFLER ÇOK DOĞAL
“34 maça çıkan Mehmet Özcan var. 29 maça çıkan bir Mehmet Feyzi Yıldırım, bir Furgan Polat var. Bunlar ciddi anlamda önemli maç sayıları. 7-8 ismin 18-20 yaş aralığında önemli süreler alan maçlarımız var. Eskişehirspor’a bu oyuncular için önemli kulüplerden transfer tekliflerinin gelmesinden daha doğal ne olabilir ki”

EMRE İLE GÖRÜŞÜLÜYOR
“Ben bu sezon idari işlere karışmama kararı aldım. Bu sezon saha dışından daha çok saha içine konsantre olan bir Fuat Çapa izleyeceksiniz. Emre Güral, Hakan Aslantaş gibi oyuncular ile görüşülüyor. Oyuncuların maddi olarak beklentileri olduğunu biliyoruz. Sorunlar halledilir ve kadromuzda yer alırlarsa sevinirim…”

GENOA İLE TEMASTAYIZ
“Yeni sezon öncesinde sahamızda bir sezon açılışı yapmak istiyoruz. Bu açılışta da önemli bir kulüple hazırlık maçı oynamayı isteriz. Genoa ile bir görüşmemiz oldu. Genoa gelip gelmeme konusunda henüz kararını vermedi. Gelmelerini çok isteriz ancak onları getirip, ağırlayacak maddi imkanımız yok”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı