Haberler

İsmail Veda Etti

Eskişehirspor’da sözleşmesi yenilenmeyen İsmail Oykun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla veda etti. Genç oyuncu “Bir Eskişehirli olarak onurlu takımımızı ve mücadelesini her zaman destekleyeceğim” ifadelerini kullandı

SÖZLEŞMESİ BİTTİ
Geçen sezon transfer tahtasının açılmamasıyla forma şansı bulan ve A Takım formasını giymeyi başaran İsmail Oykun sezonun ikinci yarısında yeniden U21 Takımı’na gönderilmişti. Profesyonel sözleşmesi yenilenmeyen İsmail, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Eskişehirspor’a veda etti. Genç oyuncu paylaşımında şu ifadelere yer verdi “On yıl önce kapısından içeri adım attığım andan itibaren büyük hayallerle, uğruna formasını gururla terlettiğim Eskişehirspor ile sözleşmem bitmiş bulunmaktadır”

ALLAH’A EMANET OLUN
“Bir Eskişehirli olarak onurlu takımımızı ve mücadelesini her zaman destekleyeceğim ve bu formanın onuru ve şerefi her zaman üzerimde olacaktır. Üzerimde emeği geçen bütün hocalarıma, kulüp personelimize, yöneticilerimize ve efsane taraftarımıza her şey için yürekten teşekkür ederim, bir hatam veya saygısızlığım olduysa af ola, hakkınızı helal edin. Kulübümüzün başarılarla dolu sezonlar geçirmesi dileğiyle Allah’a emanet olun”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı