Haberler

“Randevu Bekliyoruz”

Eskişehirspor Başkanı Osman Taş: Yılmaz hocamız (Büyükerşen) ‘Eskişehirspor bize projelerle gelsin’ demişti. Projelerimizi hazırladık, kendisine sunacağız

PROJELERLE GİDECEĞİZ
Eskişehirspor Başkanı Osman Taş, ES TV’de yaptığı açıklamalarda, Büyükşe- hir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’le hiç görüşmediğini ancak randevu talep ettiğini söyledi. Taş, “Kendisine projelerimizle gitmek istiyoruz. Kendisine çok güzel projeler sunacağım” dedi.

GÖRÜŞME TALEP ETTİK
Osman Taş, “Yılmaz hocamızın da ‘Es-kişehirspor bize projelerle gelsin’ dediğini biliyoruz. Görüşme talep ettik, ran- devu bekliyoruz” dedi. Taş, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ile de görüştüklerini söyledi

SIK SIK GÖRÜŞÜYORUZ
Başkan Osman Taş Es TV’de yayınlanan programda kendisine yöneltilen “Yılmaz Büyükerşen, Ahmet Ataç ve Kazım Kurt ile görüşüyor musunuz” sorusuna yanıt verdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’le hiç görüşmediğini ancak randevu beklediğini ifade eden Başkan Taş, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’la sık sık görüştüklerini ifade ederek yardım etmeye devam edeceklerine inandığını söyledi. Başkan Taş, “Belediye başkanlarımız zamanında Eskişehirspor’a çok yardımlarda bulunmuşlar. Geçtiğimiz sezonda yardım ettiler. Yardım etmeye de devam edeceklerdir” ifadelerini kullandı.

PARA VERİN DEMEYECEĞİZ
Taş, “Yılmaz Büyükerşen’le bugüne kadar hiç görüşmedim. Görüşme talebinde bulunduk, randevu bekliyoruz. Ahmet Ataç başkanımızla sık sık görüşüyoruz. Bu insanlar zamanında Eskişehirspor’a çok yardımlarda bulunmuşlar. Yardım etmeye de devam edeceklerdir. Siyasetçilere gidip de bize para verin demeyi düşünmüyoruz. Yılmaz hocamıza saygı duyuyorum. Daha önceden yapmış olduğu yardımları bu kulübü takip edenler bilirler. Kendisine projelerimizle gitmek istiyoruz. Yılmaz hocamızın da ‘Eskişehirspor bize projelerle gelsin’ dediğini biliyoruz. Kendisine çok güzel projeler sunacağım” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı