Haberler

Yönetimden 2.5 milyonluk ödeme

Eskişehirspor yönetimi 30 Mayıs’a göreve geldikten sonra ödeme sıkıntı yaşaya yaşaya 2 buçuk ayını doldurdu. Osman Taş başkanlığındaki Eskişehirspor yönetimi 2 buçuk ayda 2 buçuk milyon lira ödeme yaptı.

 Eskişehirspor yönetimi 30 Mayıs’ta göreve geldikten hemen sonra ilk iş olarak kulüp personeline bir kısım ödeme gerçekleştirdi. Daha sonra mevcut futbolculara maaş ödemesi yapan yönetim, Es Es forması giyerken hayatını kaybeden Ediz Bahtiyaroğlu’nun ailesine verilen ev sözünü tutarak merhum futbolcunun ailesine ev almıştı. Yönetim daha sonra sözleşme uzatmayan futbolcularla ile görüşmelere başladı.

Acil ödemeler yapıldı

Eskişehirspor yönetimi geçtiğimiz haftalarda oldukça sıkıntılı bir süreçten geçmişti. Maddi anlamda zorluk yaşayan yönetim, özellikle yabancı futbolculara acil ödeme yapma konusunda büyük sıkıntı yaşadı. Yönetim oldukça zorlanarak, Ibrahim Sissoko, Kamal Issah, Marko Milinkoviç ve Sekidika Jesse’ye çeşitli miktarlarda ödeme yaparak bu futbolcuları kadroda tutmayı başardı.

Yol masrafı 200 bin lira

Eskişehirspor yeni sezon hazırlıkları kapsamında Polonya’ya kampa gitmişti. Fuat Çapa’nın arkadaşı sayesinde otele para ödemeyen Eskişehirspor 10 günlük bir kamp yaptı. Konaklama ücretinin olmadığı kampta sadece yol paraları kulübe yansıdı. Siyah-Kırmızılı takımın Polonya’yanın başkenti Varşova’ya gitmesi ve ülkeye geri dönmesi hemen hemen 200 bin TL’ye mal oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı